Uwaga uczestnicy Gunki Tour 2016!

 

 

 

 

Uwaga ważna informacja dla uczestników Gunki Tour 2016!

 

 

Proszę przeczytać do końca!

 

 

 

 

Zawody będą odbywały się na żywej rybie, prosimy zabrać ze sobą siatki do ich przetrzymywania.

Przypominamy też, że organizator nie zabezpiecza silników a jedynie łodzie dla uczestników.

Sektor zawodów będzie rozmieszczony pomiędzy 36 a 43 kilometrem czyli od Klusówki do około 50 metrów przed portem w Jadwisinie (zakza wpływania w rzekę Bug).

Harmonogram Zawodów:
6:00-6:45 Potwierdzenie zawodników
7:00 Powitanie zawodników, odprawa
7:30 Start Zawodów
14:30 Koniec Zawodów
15:00 Koniec zdawania kart
15:30 Posiłek
16:30 Oficjalne zakończenie, wyniki, dekoracja, rozlosowanie nagród niespodzianek.

Lista startowa Zawodników:
1. Marek Markiewicz, Dariusz Pieśko- Okoń Olsztyn Team
2. Tomasz Kaim, Michał Marciniak- Perto Spin 3
3. Maciej Włodarczyk, Mateusz Kopeć- Error Fishing Team
4. Jacek Urbański, Romuald Stęplewski- Petro Spin 1
5. Aneta Bondarenko, Sylwia Murasicka- Blond Team
6. Piotr Łosiak, Tomasz Worobiec- Łoś-Tom Fish
7. Michał Kędzior, Sławomir Giera- Sum Radzymin 2
8. Piotr Skowroński Mariusz Ligęza- Drakulek Proteam
9. Dariusz Mazurek, Bartłomiej Sabalski- Okonie Huso&Mikas
10. Roman Ratyński, Przemysław Sołtys- Team Namorex
11. Eugeniusz Gumuła, Tomasz Kuźmiński- 2Promile
12. Norbert Łopuchin, Wojciech Szortyka- Chłopaki Kujawiaki
13. Mariusz Szpik, Jakub Kardynalczyk- Carlsberg Team
14. Zbigniew Ciastkowski, Jacek Kosiacki- TIM-Jackzbi
15. Józef Zaborowski, Leszek Jabczyński- Team Wisła
16. Paweł Wojciechowski, Piotr Nowicki- Team Ożarów
17. Dariusz Kryśkiewicz, Bogdan Troszczyński- Team Radzymin
18. Artur Woźniak, Maciej Jóźwiak- Team Omico
19. Maciej Perkowski, Rafał Koczkodaj- ZZ Fishing Team
20. Natalia Olszewska, Robert Parka- Team Lusox
21. Filip Konopka, Józef Lupa- Trzynastka Team
22. Hubert Koc, Bogdan Jadczak- Sum Radzymin
23. Jacek Balik, Waldemar Tadrzak- Como-Team
24. Marcin Siurnicki, Krzysztof Kuryło- Siecino Fishing Team
25. Robert Kwiecień, Marcin Wzorek- Barbus Team
26. Konrad Marszałek-Świerczyński, Piotr Siemieniako- Targówek Fishing Team
27. Michał Brzezowski, Szymon Gzula- Spinnstar Team 13
28. Dawid Karbowski, Sławomir Kraszewski- Panowie K
29. Daniel Cieślak, Marcin Olczak- NieUmiemyŁowić
30. Kamil Matowicki, Sławomir Pazio- Kruszynki
31. Sławomir Pałaszewski, Maciej Smoczyński- Team Okonek
32. Tomasz Gajewski, Łukasz Prudło- Perto Spin 2
33. Paweł Bondarenko, Tomasz Tosiak- Słodziaki
34. Radosław Ząbczyński, Grzegorz Wieczorek- Team Karaś
35. Włodek Szyszka, Adam Grzanowski- Dream Team
36. Piort Zimniewicz, Zygmunt Zimniewicz- Zimpio Team
37. Artur Bury, Wojciech Dziwiński- Gunki Częstochowa
38. Michał Tarnowski, Patryk Kwaśniewski- Peskado Team
39. Jakub Konieczny, Andrzej Idzikowski- PSKBPISS
40. Marcin Kucharczyk, Piotr Rogiński- Czarny Koń Team
41. Adam Dąbrowski, Daniel Sobczak- WKS Siódemka
42. Sati Jabaji, Tomek Dobrzyński- Sklep Bass
43. Artur Trafalski, Artur Markiewicz- Targówek Fishing Team
44. Marcin Borowski, Mateusz Kuciński- Tim Wkra Fishing
45. Piotr Woliński, Marek Charzyński- Wola Team
46. Arkadiusz Baranowski, Paweł Bralski- Seven Żytnia Team
47. Marek Antoszkiewicz, Piotr Stępień- Team Perkoz Serock
48. Zbigniew Rogulski, Andrzej Łoboda- Rybka Koło 19 Radzymin
49. Paweł Gałaj, Paweł Wilk- Team Młode Wilki
50. Adam Borowski, Piotr Ostasz- Rybka 1 Koło 19 Radzymin
51. Adrian Proń, Jacek Grzeszczyk- Team Starbajt Fishing
52. Wojciech Miernik, Marek Kwiatkowski- Lorbas Team
53. Robert Andrasik, Maciej Sławiński- Gunki 6 Warszawa Wola
54. Hubert Cygler, Piotr Mamaj- Gunki 6 Warszawa Wola ,,Golden Boys”
55. Marcin Nowak, Marek Kocielski- Coco Zander


Wszelkie informacje bądź pytania proszę kierować pod numerem telefonu 608-012-031 Bartek Mizera